Ahoj!

Udostępnij, jeśli chcesz :)

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Serdecznie zapraszamy na regaty Korsar Euro Cup 2021!

Na tej stronie znajdziecie wszystkie istotne informacje o międzynarodowej imprezie, która jest rozgrywana co dwa lata i grupuje pasjonatów ścigania się na jachtach klasy Korsarz. Jest to niemiecka klasa narodowa, bardzo popularna w Austrii, Niemczech, Polsce i Szwajcarii. W sezonie praktycznie w każdy weekend odbywają się regaty Korsarzy na różnych ciekawych akwenach europejskich.

Jacht jest lekką otwartopokładówką, która w wersji regatowej obsługiwana jest przez dwuosobową załogę. Duża powierzchnia ożaglowania (grot, fok i spinaker), w połączeniu z możliwością regulacji praktycznie wszystkich ustawień takielunku i balastowaniem przez załoganta na trapezie pozwala poczuć adrenalinę ze ślizgów w nawet lekkich warunkach pogodowych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę PFKK https://korsar.pl oraz na profil facebookowy Stowarzyszenia „Polska Flota Klasy Korsarz”.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami / pytaniami dotyczącymi klasy, Euro Cup lub tej strony napisz do nas maila – eurocup2021@korsar.pl

Nie obiecujemy, że uda nam się wdrożyć w życie wszystkie Twoje pomysły, czy sugestie, ale gwarantujemy, że będą rzetelnie przedyskutowane.